Věří­me, že Ježí­š Kristus může dát životu každého člověka důvod a účel. Věří­me, že Bůh má pro každého člověka nějaký plán.
    Chceme budovat společenství­, kde se každý člověk bude cí­tit dobře. Důležitou roli pro nás hrají­ vztahy s Bohem, s našimi blí­zkými, s věří­cí­mi i nevěří­cí­mi lidmi.
    V těchto projevech našeho chování spatřujeme naplnění odkazu Ježíše Krista. V konání Ježíšova učení spatřujeme naději. Naději k věčnosti strávené s Ním. 

Od začátku dějin se Bůh zjevoval lidem s cí­lem zachránit člověka pro věčný Život.
   Jednou z ví­ce forem tohoto zjevení­ je biblický text. Je to zpráva o Spáse - záchraně člověka. Je to pro nás jediné měří­tko učení­ i života.Bibli přijí­máme jako úplné a bezchybné Boží­ slovo, ve které nalézáme inspiraci pro životní styl. Ten spolu s Božím přispěním oběti Ježíše Krista a Jeho dílem k vykoupení člověka z moci hříchu vede ve skutečnosti k věčnému životu.
   Toto je potom náš základ, pro žití života na zemi s výhledem na věčnost strávenou v plné Boží přítomnosti.

Hnutí­ Křesťanské sbory je zastoupeno ve většině evropských zemí­.
    Hlavně v Německu, Anglii, méně pak v České republice, Polsku, Slovensku. Působí­me také na další­ch kontinentech v Austrálii a v Americe. V České republice působí­me od počátku 20. století­. Po jižním slovensku hlavně na ostravsku a těšínsku. Hnutí­ vzniklo v Anglii počátkem 19. století­.

Go to top
JSN Dona 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework